Strona główna /
Aktualności /
Mistrzostwa Polski LZS
Mistrzostwa Polski LZS
24 czerwca 2026
Z ogromną dumą informujemy o znakomitym występie naszych zawodników na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym w dniach 12–14 czerwca 2026 r.
LZS Żywocice wywalczył 4. miejsce w klasyfikacji klubowej — to wynik, z którego jesteśmy niezwykle dumni! ![]()
Medale naszych zawodników :
Michał Wodniak – 2. miejsce w kat. Młodzieżowców
Kacper Adamus – 3. miejsce w kat. Młodzieżowców
Bardzo blisko podium znalazły się również nasze zawodniczki:
Łucja Kapica – 4. miejsce w kategorii młodziczek
Julia Jurczyk – 4. miejsce w kategorii młodzieżówek
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz wszystkim, którzy wspierają nasz klub! Ten sukces to efekt ciężkiej pracy i systematycznego rozwoju tenisa stołowego w Żywocicach.





