LZS Żywocice
Klub Tenisa Stołowego
Strona główna / Aktualności / Mistrzostwa Polski LZS

Mistrzostwa Polski LZS

Turniej
24 czerwca 2026

Z ogromną dumą informujemy o znakomitym występie naszych zawodników na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym w dniach 12–14 czerwca 2026 r.

LZS Żywocice wywalczył 4. miejsce w klasyfikacji klubowej — to wynik, z którego jesteśmy niezwykle dumni! 👏

🏅 Medale naszych zawodników :

🥈 Michał Wodniak – 2. miejsce w kat. Młodzieżowców

🥉 Kacper Adamus – 3. miejsce w kat. Młodzieżowców

Bardzo blisko podium znalazły się również nasze zawodniczki:

Łucja Kapica – 4. miejsce w kategorii młodziczek

Julia Jurczyk – 4. miejsce w kategorii młodzieżówek

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz wszystkim, którzy wspierają nasz klub! Ten sukces to efekt ciężkiej pracy i systematycznego rozwoju tenisa stołowego w Żywocicach.

← Wróć do aktualności
Scroll to Top